درب ها یکی از بخش های بسیار مهم و اصلی یک عمارت است که همیشه مورد توجه است. درب های ضد سرقت نیاز به ویژگی های بسیار خاص امنیتی است و در کنار همه ی این موارد به نصبت فضایی که درب استفاده شده است، نیاز به زیبایی متناسب نیز است. در این پست به بررسی ویژگی های اصلی درب های ضد سرقت پرداخته ایم تا بتوانیم به شما برای انتخاب درب منسب کمک کنیم. با وبلاگ درب ضد سرقت و سیستم های حفاظتی همراه باشید.

Image result for Security Door

 روکش درب  از ورقه های فلزی که با وسیله اندام CNC طرح دار شده و با رنگ الکترو استاتیک پوششی شبیه درب های با طرح چوب پیدا کرده اند . همه و خصوصاً تک قفله بوده و امنیت آنها توسط زبانه هایی که در سه طرف درب باز و بسته می شوند تامین می گردد.قیمت پایین از ویژگی مثبت این نوع درب می باشد ولی در مقابل امنیت کمتری داشته و در داخل آن لایه فولادی تقویتی وجود ندارد . وزن این درب ها بین 30 تا 70 کیلوگرم می باشد. نوع می باشد.

 زبانه های بکار رفته همه و خصوصاً تو خالی بوده و توسط اهرم براحتی باز می شوند. قفل این درب درصورت خراب شدن قابل تعمیر نمی باشد.قیمت این درب ها در حدود 300 تا 500 هزار تومان است . دارای مدل و رنگ های متنوعی نیز هستند. کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت ، تبیین گر کیفیت واقعی آن است.

Image result for Security Door


درب ضد سرقتی که سال ها مورد استعمال قرار گرفته است باید به راحتی و بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می کند" به دنبال درب ضد سرقت با سیستم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه تنها شما را از سرقت، بلکه در برابر سرما، گرما، سر و صدا، گرد و غبار نیز احتراس می کند.

این به شما یک انزوا کامل می دهد و باعث می شود شما احساس راحتی کنید. درب ضد سرقت باید با بتن پرشود. هزینه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است اما امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. داده ها لازم در مورد این موضوع را از شرکت مورد نظر خود بپرسید.با نصب چنین از درب ها دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید. ملحق مسئله حفاظت از منازل با صرف هزینه کم یکی از دغدغه های افراد به شمار میرود که وجود درب های ضد سرقت تا حدود بسیار زیادی از این نگرانی کاسته و بازار بسیار خوبی در تمام کشورها و بازهم کشور ایران را به خود مختصه داده است.

 و باعث کاهش سرقت از منازل شده است که البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که نوع برگزینی و سفارش درب با محل مورد استعمال ی آن رابطه ی پیچ درپیچ دارد به طور مثال درب های مورد كاربرد در ویلا کارخانجات و ادارات باید به مراتب دارای امنیت و پایداری بیشتری نسبت به درب منازل باشد و از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده میشود و ایضاً اسكلت پیكره بندی

درب ها برای مکان های مختلف ناآشنا دگرگون میباشد و لایق با محل مورد نظر از عایق صوتی ، عایق رطوبت ، عایق حرارت و برودت ، ضد اسید و سایر عایق ها استفاده میشود مزیت قابل توجه درب ضد سرقت  کاهش میزان مصرف برق است به این صورت که  زمانی که حرارت بسیار بالاست، با باز نگه داشتن درب اصلی آن را تعدیل کنید. این امر موجب گردش هوای خنک در خانه  می شود.

Image result for Security Door


این عامل در طول زمستان مفید است چون درب استیل به عنوان رسانا عمل می کند و مانع ورود هوای سرد می شود. بنابراین، زمانی که درب ضد سرقت برای خانه خود نصب می کنید، نه تنها از امنیت مکان خود قوی پشتی حاصل می کنید، بلکه تكثر موارد دیگر در بلند مدت می توانند مفید باشند.عایق صدا ، عایق حرارت در برابر آتش تا 5 ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد ، پافشاری در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و تاكید حداکثری نسبت به رنگ پلی استر از جمله مهم ترین مزیت های درب ضد سرقت هستند .

 این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان مراقبت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند. علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی درب ضد سرقت شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آن ها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند